Відділ освіти Бродівської Районної Державної Адміністрації Львівської області

Районні методичні об'єднання

з/п

Назва методичного об'єднання

Керівник

Заклад освіти, у якому  працює керівник методичного об'єднання

Методист-куратор

  1.  

Заступники директорів з навчально-виховної роботи

Паньків Г.Й.

Бродівська  гімназія

ім. Івана Труша

Антоненко Н.В.

  1.  

Заступники директорів

з виховної роботи

Ковальчук І.Л.

ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст.№4»

Антоненко Н.В.

  1.  

Вчителі початкових класів та вихователі ГПД

Кметь О.М.

Бродівська ЗОШ І ст. № 1

Кирик І.Є.

  1.  

Вчителі української мови і літератури

Демчук Л.Р.

Бродівська СЗОШ І-ІІІ ст. № 2

Заяць Л.В.

  1.  

Вчителі історії, правознавство, громадянської освіти

Кметь В.Б.

Бродівська гімназія ім.І.Труша

Сірко Л.В.

  1.  

Вчителі християнської етики

Ковтонюк О.Т.

Берлинська ЗОШ І-ІІІ ст.

Сірко Л.В.

  1.  

Практичні психологи  і соціальні педагоги

Корчак О.Є.

Бродівська  гімназія

ім. Івана Труша

Сірко Л.В.

  1.  

Вчителі іноземної мови

Футорська А.В.

Бродівська СЗОШ І-ІІІ ст.№2

Глухенька І.Є.

  1.  

Вчителі зарубіжної літератури

Вишневська Г.Я.

ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4»

Глухенька І.Є.

  1.  

Вчителі математики

Стеблик Р.Р.

ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3»

Шелест Л.С.

  1.  

Вчителі фізики, астрономії

Шевців В.Ф.

Ясенівська ЗОШ І-ІІІ ст.,

Шелест Л.С.

  1.  

Вчителі інформатики

Власік Р.Б.

Бродівська СЗОШ І-ІІІ ст. №2

Шелест Л.С.

  1.  

Вчителі біології, хімії

Шпотюк О.Й.

Білявецький НВК

Шушкевич Н.Д.

  1.  

Вчителі основ здоров'я

Ковба І.О.

ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4»

Шушкевич Н.Д.

  1.  

Вчителі географії, економіки

Островська Г.О.

Пониквянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Шушкевич Н.Д.

  1.  

Вчителі технічної праці

Степанюк В.С.

ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3»

Дутчак І.Й.

  1.  

Вчителі обслуговуючої праці

Сухович Л.І.

ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3»

Дутчак І.Й.

  1.  

Вчителі фізичної культури

Андріюк В.А.

Берлинська ЗОШ І-ІІІ ст.

Дутчак І.Й.

  1.  

Вчителі предметів художньо-естетичного циклу (музичне мистецтво, художня культура,  образотворче мистецтво)

Олійник І.М.

ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4»

Дутчак І.Й.

  1.  

Класні керівники

Скальська О.В.

Лешнівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Островська М.Й.

  1.  

Педагоги-організатори

Дудич І.А.

Конюшківська ЗОШ І-ІІ ст.

Островська М.Й.

  1.  

Керівники гуртків закладів позашкільної освіти

Антонів В.М.

Бродівський ЦДЮТ

Островська М.Й.

  1.  

Вчителі предмета «Захист Вітчизни»

Матвійчук В.Г.

Бродівська СЗОШ І-ІІІ ст. № 2

Ткачик О.В.

  1.  

  Педагогічні працівники закладів дошкільної освіти:

Ткачик О.В.

 

 

 

 

 

вихователі молодшої групи

Ковальська В.М.

Бродівський КДНЗ №8

вихователі середньої групи

Диндура І.П.

Бродівський КДНЗ №7

вихователі старшої та різновікової групи

Генсьорик Н.Я.

Бродівський ДКНЗ №7

музичні керівники

Трухлінська Н.Б.

Бродівський КДНЗ №9

  1.  

Педагогічні працівники, які працюють з дітьми з особливими освітніми проблема (індивідуальне та інклюзивне навчання)

Супрун О.В.

ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4»

 

Магола В.О.



« повернутися до списку подій