Інформаційно-методична нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи ЗЗСО

Дата: 09.10.2018 15:11

09 жовтня 2018 року в ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3» відбулася інформаційно-методична нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти.

Учасники наради обговорили наступні питання: про педагогічні паралелі ідей В.О.Сухомлинського та змін у Новій українській школі (завідувач РМК Н.В.Антоненко), про реалізацію концептуальних засад Нової української школи  вчителями  1 класів, про курси  підвищення кваліфікації учителів початкових класів, які викладатимуть у 1 класах НУШ у 2019-2020 навчальному році (методист РМК І.Є.Кирик),  про атестацію педагогічних працівників у 2018-2019 навчальному році (провідний спеціаліст відділу освіти І.П.Любунь), про забезпечення підручниками учнів ЗЗСО району (методист РМК О.Т.Ткачук), про особливості зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році (методист РМК М.Й.Островська).