Конкурс годівничок «Допоможемо птахам взимку!» у Станіславчицькому НВК

Дата: 15.12.2017 00:26

Зима для птахів – це велике випробовування,   а  голод – одна з основних причин загибелі взимку.     Деякі  птахи  відлітають    в теплі  краї, а ті, що залишаються зимувати, по-різному пристосовуються. Тож саме вони потребують найбільшої допомоги.

Тому під  керівництвом  вчителя  біології  Станіславчицькому  НВК Лех  Наталії  Михайлівни    протягом листопада  2017 року був  проведений  конкурс годівничок «Допоможемо птахам взимку!» . Учні 5-9 класів разом зі своїми батьками  відповідально та творчо підійшли до роботи. Діти отримали грамоти  та  призи.  Найголовніше  завдання кожного учня зараз  – щоб у годівничці завжди був корм. Щира подяка батькам, учням  за добру справу для природи. Закликаємо всіх небайдужих долучатися до цієї акції.