На сайті EdEra відкрито онлайн-курс «Робота вчителів початкових класів із дітьми з особливими освітніми потребами»

Дата: 02.07.2018 11:16

ГО «Смарт освіта» і EdEra створили онлайн-курс «Робота вчителів початкових класів із дітьми з особливими освітніми потребами». За допомогою цього курсу вчителі початкових класів можуть опанувати теоретичні і практичні знання для роботи в інклюзивному класі.

ПРОГРАМА КУРСУ

• Розділ «Філософія інклюзії»
  • Модуль 1. Філософія інклюзії
  • Розділ «Організація інклюзивної освіти в Україні»
  • Модуль 2. Інституційна перебудова
  • Модуль 3. Організація освітнього процесу
  • Розділ «Методи роботи з дітьми»
  • Модуль 4. Діти з особливими освітніми потребами
  • Модуль 5. Запобігання булінгу
  • Розділ «Робота з батьками»
  • Модуль 6. Робота вчителя з батьками

Щоб зробити курс ще практичнішим, учасникам пропонують долучитися до опитування і через форму зворотного зв’язку допомогти упорядникам вдосконалити курс (посилання на форму зворотного зв'язку можна знайти на сторінках курсу).

Довідково:

Онлайн-курс «Робота вчителя початкових класів із дітьми з особливими освітніми потребами» розроблено ГО «Смарт освіта» у партнерстві зі студією онлайн-освіти EdEra. Він представлений в рамках проекту «Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.