Семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи у Станіславчицькому НВК

Дата: 21.03.2018 17:28

20 березня 2018 року на базі Станіславчицького НВК ім.Т.Бордуляка проведено районний семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи «Інтегроване навчання у сучасному закладі загальної середньої освіти: теорія, практика, перспективи».

У роботі методичного заходу взяв участь начальник відділу освіти Бродівської РДА М.М.Сторожук. Освітян гостинно зустріла директор місцевого НВК Н.О.Творковська. Семінар розпочався з ранкової  зустрічі, яку провела методист РМК відділу освіти І.Є.Кирик. Об'єднавшись  в  освітянську спільноту, педагоги моделювали  поведінку, яку вони очікують від дітей: як слід розмовляти з людьми, як слухати їх, як дивитись один одному в очі, як читати повідомлення, як обмінюватись думками, правильно відповідати тощо. Далі вихователь дошкільного групи Кметь О.Б.  запросила на групове заняття, яке є одним із компонентів ранкової  зустрічі. Така форма роботи  дала можливість порівняти ранкову зустріч у дошкільній групі і початковій школі, а також  створити доброзичливу атмосферу та позитивний настрій усім учасникам семінару. Як планується впроваджувати інтегрований підхід до навчання в Новій українській школі заступників директорів інформували І.Є.Кирик та Н.Д.Шушкевич, методисти РМК. Про особливості роботи з освітньою платформою EdEra говорила у виступі завідувач РМК Н.В.Антоненко. Вона ж презентувала інформаційно-методичні матеріали семінару-практикуму. Своїми педагогічними здобутками в плані інтеграції  змісту  навчальних предметів під час проведення уроків англійської мови ( 1 клас), літературного читання (2 клас), математики (4, 5 класи), географії (6 клас), української літератури (9 клас) поділилися вчителі Станіславчицького НВК У.М.Шнит, Д.І.Степчук, Н.П.Кметь, С.І.Диня, Р.А.Янсевич, Г.В.Мартинюк. Як можна реалізувати міжпредметну інтеграцію засобами музейної педагогіки продемонстрували педагог-організатор О.І.Янсевич та учні 5-6 класів, провівши гостям екскурс шкільним музеєм народної творчості та побуту. Далі учасники семінару, прослухавши відеолекцію «Лепбук» І.Большакової, тренера ГС «Освіторія», активно включились у роботу практичного блоку. Працюючи у групах, заступники директорів з навчально-виховної роботи і  методисти РМК  креативно та з ентузіазмом створювали лепбук «Інтеграція в Новій українській школі – наша думка», що був запропонований модераторами заходу Н.В.Антоненко та І.Є.Кирик. На завершення семінару-практикуму присутні обмінялися думками, висловили власні побажання та пропозиції.

.