Формування творчих компетентностей учнів на уроках зарубіжної літератури

Дата: 01.03.2018 10:10

27 лютого 2018 року у Бродівській ЗОШ І – ІІІ ст.№4 відбулось РМО вчителів зарубіжної літератури з теми «Формування творчих компетентностей учнів на уроках зарубіжної літератури».

У теоретичній частині засідання І.Є.Глухенька,методист РМК, розповіла присутнім педагогам про новаторство у професії та інноваційні методи формування творчих здібностей учнів під час вивчення предмета. Керівник РМО, вчитель зарубіжної літератури Бродівської ЗОШ І –ІІІ ст.№4, Г.Я.Вишневська зазначила, що творчий потенціал сучасного вчителя сприяє розвитку творчої особистості. У практичній частині методичного об’єднання О.І.Мулявка, вчитель Лешнівської ЗОШ І – ІІІ ст., продемонструвала як розкриває творчі вміння школярів через використання інтерактивних методів і охоче поділилась досвідом роботи у вивченні творчості М.Некрасова. Вчитель Орихівчицького НВК М.І.Любунь виявляє здібності дітей, використовуючи театральну педагогіку. Учні Марії Іванівни радо беруть участь в інсценізаціях, рольових іграх, п’єсах, отримують життєво важливі компетентості. Від методики передачі знань учням до спроможності жити в умовах конкуренції перейшли вчителі – словесники району. По – новому і творчо працюють над прилученням до читання творів зарубіжної літератури філологи Бродівської гімназії ім. і.Труша. В.В.Климко доповіла про організацію проектної технології та показала кросворди, листівки до героїв,проектні роботи своїх вихованців. Л.А.Клочкова, вчитель Черницького НВК, продекламувала вірші обдарованих учнів і розповіла, як розвиває  поетичні таланти. У підсумку РМО вчителі дійшли до спільної думки, що творчість – шлях до успіху дітей у майбутньому.