Бродівської РДА
Львівської області

Мандрівка до музею- садиби Йосипа Сліпого учнів Берлинської ЗОШ І-ІІІ ст.

20 жовтня 2017 року  учні старших класів Берлинської ЗОШ І-ІІІ ст. разом із заступником  директора з виховної роботи та вчителями школи здійснили мандрівку до музею- садиби Йосипа Сліпого – меморіального музею у с. Заздрість Тернопільської обл.

Екскурсовод розпочала екскурсію з розповіді про життя та побут родини Коберницьких-Сліпих. А потім у новому будинку музейного комплексу ознайомила з історією нелегкого життєвого шляху, служіння Богу в Україні та на засланні в Мордовії, а згодом плідної діяльності в еміграції Йосипа Сліпого. Потім учасники поїздки відвідали Духовний центр у с. Зарваниця. Взяли участь у молебні біля Чудотворної ікони Зарваницької Матері Божої, мали можливість приступити до Св. Сповіді та Св. Причастя у Соборі  Зарваницької Матері Божої. Разом з працівником Духовного центру пройшли Хресною дорогою, відвідали храми духовно-архітектурного комплексу, дізналися історію становлення, занепаду та розквіту  цього паломницького центру усіх християн.