Засідання  Ясенівського міжшкільного методичного об’єднання вчителів математики та фізики

Дата: 24.10.2017 11:20

11 жовтня 2017 року у Голосковицькому НВК відбулося засідання  Ясенівського міжшкільного методичного об’єднання вчителів математики та фізики з теми «Професійна компетентність вчителя в сучасних умовах та пошук шляхів і методів підвищення результативності уроку».

Методист районного методичного кабінету Шелест Л.С. ознайомила присутніх з змістом понять «компетенція» та «компетентність», основними складовими математичної та фізичної компетентності, головними характеристиками предметного арсеналу щодо формування ключових компетентностей вчителям математики та фізики. Вчитель математики та фізики Голосковицького НВК  Попелишин Ярослава Євгенівна провела відкритий інтегрований урок з фізики і математики у 8 класі «Фізика як природнича наука. Фізичні величини на уроках математики». Учні на уроці мали змогу підсумувати та систематизувати свої знання з теми та підготуватися до контрольної роботи. Урок включав у себе дидактичні ігри та інтелектуальні завдання, які забезпечували активність учнів на уроці, зацікавленість у результативності навчального процесу. Учасники МО мали змогу поділитися досвідом роботи з даної теми.