Юні туристи

Дата: 25.10.2017 11:38

У Бродівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відбувся шкільний етап змагань з туристських походів серед учнівської молоді. Учні 5-7 класів змагались у таких номінаціях: в`язання вузлів, орієнтування на місцевості, спортивне спорядження, інші.

Керівники гуртків Козак Л.П., Рабуш В.П. зуміли організувати змістовний відпочинок та навчання своїх вихованців. Переможцями стали учні 5-А, 6-Б класів. За ними участь школи в районних та обласних туристичних турнірах.

5-8 жовтня 2017 року вихованці гуртка "Пішохідний туризм" (керівник Рабуш В.П.) були учасниками змагань і спортивного пішохідного туризму серед вихованців гуртків КЗ ЛОР ЛОЦКЕТУМ, що проходили в селі Кам`янка Сколівського району. Гуртківці (учні 8-В класу) гідно представили свій навчальний заклад, ставши призерами в більшості випробувань:

1. Краєзнавчі об`єкти України - І місце

2. Умовні знаки спортвних карт - І місце