Юні дослідники та раціоналізатори Бродівщини

Дата: 17.04.2018 11:47

11 квітня 2018 року в Львівському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді відбувся очний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» та Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму.

Команду Бродівського району представляли: учень Бродівської гімназії ім. І Труша Дутчак Олександр, учень Паликоровівського НВК Івасюта Олександр, учениця Бродівської СЗОШ І-ІІІ ст.№2 Кулька Ілона.

Серед юних дослідників в номінації «Тварини» переможцями стали: Дутчак Олександр - І місце (керівники: Шушкевич Надія Дмитрівна, Дутчак Ірина Йосипівна, методисти РМК), Івасюта Олександр – ІІІ місце (керівник: Куб’яковська Галина  Володимирівна). В номінації «Рослини навколо нас» Кулька Ілона виборола І почесне місце, керівник роботи – Ковальчук Марія Іванівна.

Визначили також кращих серед винахідників. Пройшовши заочний тур обласного етапу Всеукраїнського конкурсу винахідницьких та раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму, до очного туру був запрошений учень 9 класу Бродівської ЗОШ І-ІІІ ст.№4 Волянюк Богдан. Постерний захист дослідника був достойно оцінений компетентним журі. Робота зайняла друге місце. Керівник – Шевців Василь Федорович, вчитель фізики Бродівської ЗОШ І-ІІІст.№4. Всі переможці були нагороджені подарунками та дипломами департаменту освіти та науки Львівської ОДА. Вітаємо!