Районний етап конкурсу проектів з фізики в межах освітнього проекту «Фізика навколо нас»

Дата: 22.12.2017 15:05

20 грудня 2017 року відбувся районний етап конкурсу проектів з фізики в межах освітнього проекту «Фізика навколо нас».

Для участі в конкурсі  заявки та відповідні матеріали подали: Дмитришин Надія, Залещук Марта, учениці 9 класу Бродівської гімназії ім.І.Труша (вчитель-консультант Данчук Валентина Володимирівна); Смик Вікторія, Назарко Діана, Мартинюк Ростислав, Яремчук Олександр, учні 9 класу Бродівської СЗОШ І-ІІІ ст. № 2 (вчитель-консультант Миколаєвич Володимир Петрович);  Пилипець Олег, Цінцірук Любомир, учні 9 класу ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3» (вчитель-консультант Цінцірук  Лариса Ігорівна); Курило Микола, Волянюк Богдан, учні 9 класу Бродівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вчитель-консультант Шевців Василь Федорович); Кучма Анна, Дубенська Анна, учениці 9 класу Пониковицької ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель-консультант Мелешко Мрія Василівна). Переможцями районного етапу конкурсу на кращий проект з фізики в межах освітнього проекту «Фізика навколо нас» для учнів 9 класів закладів  загальної середньої освіти визнано:

І місце – освітній проект «Вітрогенератор», Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вчитель - консультант Шевців Василь Федорович);

ІІ  місце – освітній проект «Зір, його значення та утворення. Захворювання та профілактика», Бродівська гімназія ім.. І.Труша (вчитель - консультант Данчук Валентина Володимирівна);

ІІ  місце – освітній проект «Дорогоцінний дар природи – зір!», Пониковицька ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель - консультант Мелешко Марія Василівна);

ІІІ місце освітній проект «Оптичний прилад у військовій техніці», ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3» (вчитель - консультант Цінцірук Лариса Ігорівна).