З дружнім візитом

Дата: 22.02.2018 15:24

З метою налагодження партнерських відносин та в рамках освітнього проекту «Змінимо країну разом»,  Угоди про співробітництво між Львівської та Луганськими областями вперше учні Бродівської гімназії ім.Івана Труша з 22 по 27 лютого 2018 року перебуватимуть у Білокуракинському районі Луганської області.

У складі делегації – начальник відділу освіти Бродівської РДА Сторожук М.М., директор Бродівської гімназії ім.Івана Труша  Шишка Р.В., вчителі цієї школи Мельник Ю.В. та Булишин Б.В., редактор  районної газети «Голос відродження» Забокрицька Н.В., працівник відділу освіти Янковський І.Я. Ця поїздка розкриє нові можливості у плані національно-патріотичного виховання учнівської молоді та обміну досвідом між педагогами.