Всеукраїнський зліт учнівських лісництв

Дата: 09.10.2018 15:04

З 26 по 28 вересня 2018 року в м.Суми проходив  Всеукраїнський зліт учнівських лісництв закладів середньої та позашкільної освіти. Львівщину представляла наша команда учнівського лісництва «Паросток» ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4».

Школярі учнівського  лісництва Кінаш Вікторія,  Матящук Руслан та Войтів Тетяна  креативно підготували і захистили науково-дослідницькі роботи про догляд та вирощування лісових культур. Програмою було  передбачено відкритий захист науково-дослідницької роботи у галузі лісового господарства, практичні заняття, майстер-класи з інноваційних технологій  лісорозведення та лісовідновлення. В  захисті науково-дослідницьких робіт  Кінаш Вікторія посіла II місце. Але, головне - це новий досвід , цікаві знайомства і маса позитиву. Директору  ДП "Бродівський  лісгосп" Ониськіву О.Я. та Кінаш Л.Л. висловлюємо щиру подяку за  фінансову підтримку та допомогу у дослідницькій діяльності.