Роль шкільного краєзнавчого музею у формуванні професійної мобільності педагога в умовах НУШ

Дата: 12.10.2018 15:41

10 жовтня 2018 року, в день народження шкільного музею етнографії та художнього промислу Поповецької ЗОШ І-ІІст., (а заснований він був у 1990 році) відбувся семінар-практикум «Роль шкільного краєзнавчого музею у формуванні професійної мобільності  педагога в умовах Нової  української школи» керівників шкільних музеїв.

Піднімалися питання: «Музейна діяльність  у реалізації Концеції Національного виховання,  які випливають із Указу Президента України від 13. 10. 2015 року №580/2015 «Про Стратегію  національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 – 2020 роки» ( методист РМК відділу освіти  Сірко Лариса Василівна), «Культурно-освітня діяльність шкільного Музею етнографії та художнього промислу Поповецької ЗОШ І-ІІст.» (завідувач музею, вчитель історії  Поповецької ЗОШ І-ІІст. Свистунович Михайло Володимирович), представив  учнівський  проект «Туристичний маршрут «Південно-східними околицями Підкаменя»  (старший науковий співробітник Бродівського історико-краєзнавчого музею, вчитель історії Бродівської гімназії імені Івана Труша  Корчак Андрій Михайлович).

Учасники  семінару-практикуму були приємно вражені проведеною екскурсією в етнографічному музеї, куточком хліба навчального закладу, екскурсією населеним пунктом. Доторкнулися вчителі історії і до історичних реліквій: літопису с. Попівці, написаного власноруч ветераном педагогічної ниви, засновником музею, колишнім керівником  навчального закладу Ковальським Романом Пантелеймоновичем, побували керівники шкільних музеї і на старому австро-російському (1914) кордоні.