Бродівське міжшкільне методичне об’єднання вчителів математики та фізики

Нещодавно у Станіславчицькому НВК проведено Бродівське міжшкільне методичне об’єднання вчителів математики та фізики з проблеми «Розвиток творчих здібностей учнів на уроках фізики та  математики».

Учасники засідання відвідали бінарний урок: фізика-алгебра  у 7 класі «Графічне зображення рівномірного руху», проведений Мандзьою Любою Семенівною, вчителем закладу. Під час обговорення уроку учасники засідання зазначили, що на уроці діти продемонстрували тісний зв'язок фізики і алгебри, а вчитель майстерно і доцільно застосував активні і інтерактивні методи навчання (робота в групах), мультимедійну презентацію, які сприяли активізації пізнавальної діяльності учнів, підвищенню інтересу до предмета та розвитку творчих здібностей учні у вивчені математики та фізики. Присутні вчителі поділилися досвідом роботи з даної методичної проблеми. Методист РМК Шелест Л.С. підвела підсумки семінару та наголосила, що міжпредметні зв’язки математики  та фізики зроблять внесок у формуванні  ключових компетентностей, опанування яких забезпечують формування ціннісних і світоглядних орієнтацій учня визначають його поведінку в життєвих ситуаціях.