Ранкова зустріч педагогів у Поповецькій ЗОШ І-ІІ ст.

Дата: 17.11.2017 16:06

15 листопада 2017 року в Поповецькій ЗОШ І-ІІ ст.  Бродівського району відбулося засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів,

на якому опрацювали теоретично та практично методику проведення ранкової зустрічі у 1 класі Нової української школи, ознайомилися з модельними навчальними програмами та методичними матеріалами щодо їх реалізації.

Ранкову зустріч із учнями провела Свистунович Світлана Євгенівна, вчитель Поповецької ЗОШ І-ІІ ст.,  а з педагогами - Марчук Галина Петрівна, вчитель цієї ж школи. Методист Бродівського РМК Кирик І.Є. розповіла про особливості впровадження нового Держстандарту початкової освіти в  пілотних перших класах Бродівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3. На практичному занятті, зорганізованому методистом, вчителі складали календарно-тематичне планування до тематичних тижнів «Осінь» та «Моє довкілля».