Районне методичне об’єднання вчителів англійської мови

29 листопада 2018 року відбулося районне методичне об’єднання вчителів англійської мови про впровадження інтегрованих змістових ліній та способи їх реалізації у вивченні англійської мови.

Методист РМК І.Є.Глухеньна звернула увагу вчителів на те,що мовленнєва компетентність учнів залежить від акценту педагога на змістових лініях у навчальному процесі. Керівник РМО вчителів англійської мови А.В.Футорська, вчитель Бродівської СЗОШ І – ІІІ ст.№2, поділилася досвідом роботи із впровадження лінії «Здоров’я і безпека» на уроках на середньому етапі вивчення мови. До обговорення теми долучилась учитель даної школи А.І.Хміляр, яка практично продемонструвала застосування інших змістових ліній, а саме про громадянську відповідальність та фінансову підприємливість. В районному засіданні взяли участь методисти міжнародного освітньо – методичного центру Pearson – Dinternal Education – Cвітлана Малетич та Олена Калашник. То ж вчителі району отримали чудову нагоду попрацювати із методистами щодо впровадження змістових ліній  із 1 класу НУШ, на середньому та старшому етапах вивчення англійської мови, що і забезпечить успішність випускника при складанні ЗНО та в майбутньому житті.