Співпраця в рамках пілотування Нової української школи

Дата: 03.11.2017 16:08

3 листопада 2017 року в ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3» вчителі пілотних перших класів Булига О.Ю. та Перець Г.Я. зустрілися з викладачами Бродівського педагогічного коледжу імені Маркіяна Шашкевича.

Вчителі експериментальних пілотних класів поділилися досвідом щодо впровадження нових Державних стандартів початкової загальної освіти. Мова йшла не тільки про особливості роботи за новими  тижневими Модельними начальними програмами, а й про діяльнісний та інтегрований підхід в умовах Нової української школи, про методику та практику  проведення ранкової зустрічі, інтегрованих занять з курсу «Я досліджую світ», про адаптацію першокласників та партнерство школи та сім’ї. Вчителі  також відповіли на запитання колег-викладачів, які в свою чергу подякували їм за змістовну зустріч.