Координаційна нарада вчителів зарубіжної літератури

Дата: 20.04.2018 16:14

19 квітня 2018 року відбулася координаційна нарада вчителів зарубіжної літератури з проблеми  сучасної  перекладацької  діяльності.

Методист РМК І.Є.Глухенька звернула увагу вчителів на спроби перекладати твори зарубіжної літератури педагогами та учнями на уроках, які заслуговують на окрему увагу. Досвід І.Ю.Марковської, вчителя Пониковицької ЗОШ І – ІІІ ст., став у нагоді для тих педагогів, які перекладали сонети У.Шекспіра разом із вихованцями. Г.Я.Вишневська, керівник РМО вчителів зарубіжної літератури, вчитель Бродівської ЗОШ І – ІІІ ст.№4, продемонструвала переклади своїх вихованців і зауважила на їх невичерпних творчих здібностях. І.С.Янковська, вчитель Бродівської СЗОШ І – ІІІ ст. №2, долучила перекладацькі доробки школярів творів англійських та німецьких прозаїків і поетів. У підсумку наради виникла ідея зустрічі із сучасним перекладачем Боженою Антоняк, котра перекладає програмові твори зарубіжних авторів сербською, хорватською та польською мовою. Її практичні й ефективні прийоми перекладу будуть корисними для вчителів та учнів, котрі знають іноземні мови  і займатимуться перекладацькою діяльністю.