Обласний етап фестивалю мистецтв «Сурми звитяги»

Дата: 16.11.2017 16:15

У Львові завершився Всеукраїнський відбірковий тур ХVІІI дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги».

У конкурсі взяли участь близько 12 000 учасників з Львівської, Тернопільської, Вінницької, Закарпатської, Хмельницької, Рівненської, Чернівецької, Житомирської, Чернігівської,Полтавської та Донецької областей.

Серед 58 читців  у номінації «Художнє читання» ІІІ місце здобула Гуляйгродська Аліна, учениця Бродівської гімназії ім. І.Труша. Спеціальною відзнакою журі за молодіжне трактування патріотичної теми нагороджено Лабуніна Павла, учня ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІст.№3». Дует «Крила юності» Пониковицької ЗОШ І-ІІІ ст. теж одержав спеціальну відзнаку за оригінальність та актуальність вокальних творів.

Радіємо успіхам талановитих учнів нашого району!