Суспільна роль учителя у вихованні компетентної особистості

Дата: 22.03.2018 16:15

22 березня 2018 року у Бродівській СЗОШ І – ІІІ ст.№2 відбувся розмовний семінар вчителів англійської мови з теми «Суспільна роль учителя у вихованні компетентної особистості».

Керівник семінару, Трофимюк О.О., вчитель спеціалізованої школи, миттєво увів педагогів в англомовну  атмосферу. У мовній розминці вчителі прослухали діалоги учнів про вчителів  та вчителів про сучасних учнів. У дискусії думки присутніх педагогів дійшли згоди, що ставлення до вчителів з боку школярів та учителів до своїх вихованців різне. Риси вчителів, які до вподоби одним учням, зовсім відмінні від думок про вчителів у інших. Проте спільними є вподобання дітей щодо розуміючого, пунктуального та доброго педагога. Вчителі вправно використовували фразові звороти, опрацьовані під час розмовного заняття, сміливо вступали до дискусії про стосунки, дружбу в дитячому колективі, повагу до педагогів та толерантність в освітньому закладі.