Майстер-клас та відкриті уроки для молодих вчителів початкових класів

Дата: 22.02.2018 16:22

22 лютого 2018 року в рамках роботи районного методичного об’єднання молоді педагоги, вчителі початкових класів району, побували в гостях у Бродівській ЗОШ І ст. №1.

Досвідом та власними напрацюваннями з методики проведення уроків із молодими вчителями ділилися: Кметь О.М., Губач З.Ю., Котова Г.М., Іванова Н.М.  Майстер-клас «Фразеологізми в початковій школі», проведений керівником та вчителем цієї школи Мандзюк М.М., став змістовним та цікавим.

За круглим столом педагоги поділилися враженнями щодо відвіданих уроків, обговорили особливості роботи вчителя в умовах реалізації нового Держстандарту початкової освіти, який був затверджений у Верховній раді напередодні. Про важливість ретельної підготовки вчителя до впровадження основних засад НУШ та підготовки освітнього середовища для майбутніх першокласників  2018-2019 навчального року наголосила методист РМК Кирик І.Є.