Інтегроване навчання на уроках зарубіжної літератури

Дата: 13.12.2018 16:31

12 грудня 2018 року відбулося засідання Бродівського методичного освітнього кластеру вчителів зарубіжної літератури з теми «Інтегроване навчання на уроках зарубіжної літератури» в ОЗ «Бродівська ЗОШ І – ІІІ ст.№4».

Методист РМК І.Є.Глухенька звернула увагу вчителів на актуальності інтегрованого навчання у сучасній системі освіти. Про роль бінарних уроків у вивченні зарубіжної літератури розповіла керівник методичного освітнього кластеру, вчитель Бродівської СЗОШ І – ІІІ ст.№2 І.С.Янковська. Вчителі зарубіжної літератури отримали нагоду відвідати інтегрований урок з теми «Комахи, їх роль та значення у житті людини. Едгар По «Золотий жук». Роль жука в розкритті таємниці», який провели педагоги навчального закладу І.О.Ковба, вчитель біології, і Г.Я.Вишневська, вчитель зарубіжної літератури. Потужна та якісна співпраця педагогів спонукала учнів 7 класу до активної діяльності, демонстрації власних презентацій : «Образ жука у зарубіжній літературі», «Пам’ятники комахам”, «Ряд жуків», «Ряд прямокрилих», «Перетинчастокрилі». Діти працювали злагоджено над сюжетом твору та складали опорні схеми про середовище комах. У завершенні заняття школярі підвели підсумки про силу знань, котра є скарбом. Вчитель Підгорецького НВК Н.Ю.Дзьоба висловила захоплення роботою педагогів над створенням цікавого інтегрованого уроку. І.В.Мартинець, вчитель Бродівської СЗОШ І – ІІІ ст.№2, поділилася досвідом роботи над інтегрованим заняттям і зауважила на важливості партнерської діяльності, що ставить освітнє середовище на якісно вищий щабель і робить його толерантним та інтелектуальним.