Міжшкільне об’єднання вчителів англійської мови Підкамінського освітнього округу

Дата: 30.03.2018 17:00

29 березня 2018 року у Суховільській ЗОШ І – ІІІ ст. відбулося міжшкільне об’єднання вчителів англійської мови Підкамінського освітнього округу про важливість використання інтерактивної моделі навчально – виховного процесу, яка передбачає використання інтерактивних технологій для різних форм організації навчання.

У теоретичній частині розглянули проблему сучасних підходів до застосування інтерактивних технологій на уроках англійської мови, яку підняла Г.В.Кравчук,вчитель Нем’ячівського НВК. Про практичне застосування інтерактивних технологій на різних етапах уроку розповіла І.М.Бойко, вчитель Голубицької ЗОШ І – ІІ ст. І.Є.Глухенька, методист РМК зосередила увагу присутніх педагогів на етапах інтерактивного навчання та про труднощі його впровадження на уроках іноземних мов. Великий обсяг діяльності у засіданні взяли на себе вчителі англійської та німецької мов освітнього закладу: Л.І.Сахнюк, Є.О.Романюк та М.М.Бокса. У практичній частині ММО учасники семінару отримали змогу побачити реалізацію інтерактивної моделі в інтегрованому уроці з теми «Моя рідна земля – країна чудес», під час якого школярі 5 класу спілкувалися почергово то англійською, то німецькою мовою про рідний край – своє село Суховолю, про районне місто та його пам’ятки, про столицю – м. Київ. Новітньо та цілісно переплелась праця двох учителів Людмили Ігорівни та Євгенії Олександрівни, котрі через низку інтерактивних вправ та методичних прийомів змотивували учнів до активної праці. Живе спілкування, діяльнісний підхід заняття свідчили про обізнаність вчителів із наскрізними лініями : «здоров’я і безпека», «фінансова грамотність та підприємливість», «екологія та сталий розвиток» та особливо «громадянська відповідальність». Нестандартний інтерактивний урок – подорож вразив вчителів великою і різноманітною кількістю інтерактивних форм діяльності та легкістю, з якою працювали вчителі – партнери. Логічним продовженням уроку був відкритий позакласний захід «Україна – моя рідна країна», підготовлений Марією Миколаївною із учнями 6 класу. Українські пісні, перекладені англійською мовою,вірші Кобзаря, народний танок і презентація про нашу Батьківщину створили неймовірну атмосферу впевненості, що у нашої країни є майбутнє.