Впровадження наскрізних змістових ліній в освітній процес з географії

Дата: 25.10.2018 17:06

24 жовтня 2018 р. на базі ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст.№4 відбулося районне методичне об’єднання вчителів географії.

Методист РМК Шушкевич Надія Дмитрівна  наголосила вчителям на необхідності впровадження наскрізних змістових ліній в освітній процес з географії. Змістова лінія «Екологічна безпека та сталий розвиток суспільства» була в центрі уваги тренінгу «Клімат змінюється. Час діяти.», який провели тренер з кліматичної освіти, керівники гуртків ТОЦЕНТУМ Шум’як Наталія Романівна та асистент тренера Сидій Уляна Ярославівна. Тренінг пройшов у невимушеній атмосфері. Вчителі отримали цікаву  інформацію, демонстраційні матеріали для навчання школярів, креативно попрацювали в групах, спільно виробили стратегію щодо формування екологічних знань та екологічного світогляду в освітньому процесі з географії. Наголос було поставлено на вплив людини на довкілля, зокрема, на зміну кліматичних умов планети. Керівник районного методичного об’єднання вчителів географії  Островська Галина Омелянівна підсумувала роботу засідання, сказала, що наскрізні лінії є соціально важливими надпредметними темами, які допомагають формуванню в учнів уявлень про суспільство та світ в цілому. Виразила вдячність тренерам ТОЦЕНТУМ. Учасники крім знань отримали також багато позитивних емоцій.