Майстер-клас  «10 потужних технік у публічних виступах»

Дата: 09.11.2018 17:23

09 листопада 2018 року на базі Бродівської гімназії імені І.Труша відбувся майстер-клас  «10 потужних технік у публічних виступах». Сертифікований тренер, засновник тренінгового центру «Майстерня Лева» Андрій Степура показав конкретні техніки, які базуються на реальних фактах та спостереженнях.

Учасники заходу мали змогу дізнатися – що треба знати про світ публічних виступів, про психологію сприйняття; як потрібно виступати,щоб залишитися в тренді завтра, через рік і через 10 років. Дуже цікавим було те, що всі техніки були підтвердженні конкретними відео-прикладами. У майстер-класі взяли участь педагоги-учасники тематичного методичного кластера «Школа лідерства у ЗЗСО», учасники Бродівського міжшкільного учнівського парламенту та активні школярі  Бродівського району.