Засідання творчо – координаційної групи вчителів англійської мови щодо проблем підготовки учнів до складання ЗНО

Дата: 27.04.2018 17:26

26 квітня 2018 року у Бродівській СЗОШ І – ІІІ ст.№2 відбулося засідання творчо – координаційної групи вчителів англійської мови щодо проблем підготовки учнів до складання ЗНО, частини «Аудіювання».

Керівник групи Г.І.Лисик, учитель Бродівської гімназії ім.І.Труша,з приємністю продемонструвала вчителям навально – методичний посібник І.В.Смуша, що повністю задовольняє потреби педагогів у підготовці до складання частини аудіювання ЗНО. Автор посібника зазначив, що для випускників, котрі складатимуть тестування у 2018 році, використання цих завдань у посібнику буде достатнім для успіху. Л.М.Клопотюк, учитель ОЗ «Бродівська ЗОШ І- ІІІ ст.№3», повідомила про власні джерела підготовки учнів – випускників освітнього закладу і готова поділитись матеріалами до макету нового посібника. Чимало  завдань аудіювання долучили до спільного продукту М.В.Чернецька, вчитель Бродівської ЗОШ І – ІІІ ст.№4, та О.І.Соловій, вчитель Ясенівської ЗОШ І – ІІІ ст. О.О.Трофимюк, вчитель Бродівської СЗОШ І – ІІІ ст.№2, привернув увагу до пробної сесії 2018 року, під час якої випускники закладу були стурбовані якістю запису, проте задоволені своїми результатами. І.Є.Глухенька, методист РМК, запевнила педагогів в тому, що якісна робота кожного вчителя веде до успішної здачі ЗНО.