Морально-етичне виховання учнів у системі роботи класного керівника

Дата: 14.05.2018 17:49

9 травня 2018 року відбувся виїзний семінар класних керівників Ясенівського округу з проблеми "Морально-етичне виховання учнів у системі роботи класного керівника" в м. Львів.

Освітяни відвідали Національний  музей митрополита Андрея Шептицького, де оглянули стародавні ікони, скульптури,  рукописи та стародруки, гаптовані церковні тканини, а також низку оригінальних творів Тараса Шевченка. Наступною зупинкою був культурно-мистецький центр «Палац мистецтв». Відчуття захоплення у педагогів викликали архітектурна велич будівлі та колекції європейського мистецтва XIV-XVIII ст. Логічним продовженням семінару  стали відвідини Архикатедрального собору святого Юрія, який був заснований предками митрополита Андрея Шептицького. Сестра-монахиня Любомира ознайомила освітян з історією створення собору, його діяльністю, а також появою копії Туринської плащаниці. Педагоги відвідали також крипту, де спочивають видатні діячі УГКЦ, зокрема, Митрополит Андрей Шептицький, Патріарх Йосиф Сліпий, кардинали Сильвестр Сембратович, Мирослав Іван Любачівський та владика Володимир Стернюк.

Від організатора семінару, Коваль Ірини Ігорівни, заступника директора з виховної роботи Пониковицької ЗОШ І-ІІІ ст., та класних керівників даного освітнього закладу, педагоги одержали  диски із сценаріями виховних заходів, годин, зустрічей  духовно-етичного спрямування. Ці матеріали будуть корисними у роботі класних керівників району.