Методика проведення інтегрованого заняття "Мандруємо Україною"

Дата: 21.02.2018 18:08

21 лютого 2018 року в ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3» відбулося шкільне методичне об’єднання вчителів початкових класів з теми «Методика проведення інтегрованого заняття «Мандруємо Україною» за модельною навчальною програмою Нової української школи.

У ролі першокласників були вчителі початкових класів школи та запрошені гості: завідувач РМК відділу освіти Антоненко Н.В. та  методист Кирик І.Є. Роль майбутніх вчителів перших класів Нової української школи почергово приміряли до себе Боровкова О.Ю., Рабуш Н.Т., Швайка О.І., Реп’янська Г.І., Гураль Н.Ю., Тимчишин  Т.В., Надала О.А. Ранкову зустріч із учасниками засідання провела вчитель пілотного класу Перець Г.Я., а вправу на увагу та руханку – Булига О.Ю.

Про основні принципи нового Державного стандарту початкової загальної освіти, навчальний план та інтеграцію освітніх галузей розповіла заступник директора школи Гнатюк О.Р.

Вчителі  у групах працювали із математичними планшетами, вивчали геометричні фігури з допомогою танграма, створювали проект «Фоторепортаж із місця подій», обчислювали вартість квитка, тощо.

У підсумку педагоги аналізували як був зінтегрований зміст освітніх галузей, як були втілені діяльнісний та практичний підхід, яким чином організована робота в групах на занятті.

Вкінці заняття педагоги змінили свою думку про НУШ у позитивний бік, про що засвідчила «Шкала ставлення».