Бродівської РДА
Львівської області

Розвиток музичних здібностей засобами українського фольклору в сучасних умовах

15 грудня 2017 року на базі Бродівської ЗОШ І ст.№1 було проведено районне методичне об'єднання вчителів музичного мистецтва з проблеми «Розвиток музичних здібностей засобами українського фольклору в сучасних умовах».

Увазі учасників семінару було представлено музичну казку «Як Колобок Чізкейком став», автором якої є вчитель музичного мистецтва Бродівської  ЗОШ Іст.№1 Губач Зоряна Юріївна. Педагог розповіла освітянам про власні досягнення, напрацювання, презентувала  авторську збірку пісень для дітей «Хай щастить». З методичними рекомендаціями щодо проведення майстер-класу як групової  форми  методичної роботи  усіх присутніх ознайомила методист РМК Дутчак Ірина Йосипівна. Власними методами розвитку вокальних здібностей школярів під час проведення майстер-класу поділилася вчитель музичного мистецтва Бродівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Олійник Ірина Михайлівна.