Дата: 27.02.2018 17:46

26 лютого 2918 році в Орихівчицькому НВК відбулось засідання міжшкільного методичного об'єднання вчителів біології і хімії Підкамінського освітнього округу «Шляхи формування інформаційної компетентності в освітньому процесі з біології і хімії».

Методист РМК Шушкевич Н.Д. ознайомила присутніх з впровадженням змістових ліній на уроках біології та хімії, з основними положеннями НУШ. Вчитель біології і хімії Орихівчицького НВК Саган С.М. поділилась досвідом роботи з питання «Шляхи формування інформаційної компетентності та активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках біології та хімії». Вона запросила присутніх на урок хімії на тему «Застосування спиртів. Шкідлива дія спиртів на організм людини». Урок був наповнений цікавими сучасними формами і методами роботи. Це мозковий штурм, експрес-тестування, асоціативний кущ, взаємооцінювання, фронтальний експеримент, диспут. Були використані ІКТ, що мають великий вплив на хід освітнього процесу тв виховання учнів. В кінці уроку присутні вшанували Героїв Небесної Сотні піснею «Пливе кача» у виконанні дуету бандуристок у складі Ватрас В., Рудніцької М.