Районне методичне об’єднання вчителів зарубіжної літератури

Дата: 13.11.2018 13:30

12 листопада 2018 року у виставкових залах Бродівського історико-краєзнавчого музею відбулося районне методичне об’єднання вчителів зарубіжної літератури з теми «Розвиток творчих здібностей як засіб активізації пізнавальної діяльності».

Методист РМК І.Є.Глухенька наголосила на сприянні педагогів у розвитку креативності учнів як важливої умови для самореалізації особистості. Керівник РМО, вчитель зарубіжної літератури ОЗ «Бродівської ЗОШ І – ІІІ ст.№4» Г.Я.Вишневська звернула увагу колег на формування активної життєвої позиції вихованців і поділилася досвідом роботи у створенні проекту «Літературний маршрут за романом Й.Рота «Марш Радецького». До участі в дискусії приєдналися вчителі району і одноголосно проголосували за включення вивчення твору на уроках додаткового читання. «Саме реалізація предметних та ключових компетентностей учнів на уроках зарубіжної літератури веде до їх успішної самореалізації в сучасному житті», – зауважила О.В.Булишин, вчитель Ясенівської ЗОШ І – ІІІ ст. Учасники РМО були захоплені колекцією картин, створеною студентами Київського мистецького коледжу та макетом Бродівського замку, про який отримали цікаву інформацію від Н.М.Ханакової, екскурсовода Бродівського історико-краєзнавчого музею.