Засідання районного методичного об’єднання вчителів зарубіжної літератури

Дата: 12.12.2017 17:45

11 грудня 2017 року у виставковій залі Бродівського історико-краєзнавчого музею відбулося районне методичне об’єднання вчителів зарубіжної літератури з теми «Розвиток творчих здібностей як засіб активізації пізнавальної діяльності».

Керівник РМО, вчитель зарубіжної літератури Бродівської ЗОШ І-ІІІ ст.№4 Вишневська Г.Я. ознайомила педагогів із новинами у навчальних програмах на прийдешній навчальний рік та згуртувала до плідної праці на засіданні. У теоретичній частині методист РМК Глухенька І.Є. розповіла про новий підручник із зарубіжної літератури у 8 класі, який і сприяє розвитку творчих здібностей школярів. Докладно про практичне застосування інтегрованого навчання на уроках зарубіжної літератури доповіла вчитель Боратинського НВК, керівник творчо-координаційної групи  Романюк В.М. Як розвиває творчі здібності вихованців на своїх уроках продемонструвала вчитель Берлинської ЗОШ І-ІІІ ст. Нарок О.В. через майстер-клас із виготовлення виробу «зірка» і надала інструктивний матеріал щодо творів, під час яких цей виріб актуальний. Вчитель ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3» Русакова І.Г. розвиває пізнавальний інтерес до предмета дослідницькими завданнями, серед яких робота «Оноре де Бальзак у Бродах»  -  спільний проект учнів та педагога. За співпрацю працівників музею та вчителів виступила Ханакова Н.М., а вчителі зарубіжної літератури висловили готовність долучатися до діяльності.