Новини відділу освіти Бродівської РДА

Майстер-клас для вчителів трудового навчання під керівництвом  Скакальської Соломії Сергіївни

Дата створення: 12:33 06.12.2018

Чим ширший асортимент фабричних новорічних прикрас, тим більше цінується hand-made. Ще б пак, адже в такі іграшки вкладена частинка душі. З ними будь-яка домівка виглядає більш затишною.

Компетентнісне навчання в розрізі впровадження медіаосвіти

Дата створення: 12:31 06.12.2018

05 грудня 2018 року на базі Корсівської ЗОШ І-ІІ ст. відбулось засідання Лешнівського методичного освітнього кластеру вчителів української мови та літератури і вчителів математики з питання «Компетентнісне навчання в розрізі впровадження медіаосвіти».

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

Дата створення: 19:31 05.12.2018

«Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини» -  під таким гаслом проходив Всеукраїнський  місячник шкільних бібліотек у 2018 році. Його було  присвячено видатному українському педагогу, вченому зі світовим іменем В. Сухомлинському з нагоди 100 - річчя від дня народження.

Дата створення: 11:36 05.12.2018

04 грудня 2018 року  у Нем’ячівському НВК засідання «Розвиток критичного мислення учнів на уроках історії та географії через розв’язання системи проблемних завдань при вивченні історичного краєзнавства» відбувалося  за участі вчителів історії та географії  Підкамінського  освітнього кластеру.

Дата створення: 16:18 03.12.2018

28 листопада 2018 року в Нем’ячівському НВК відбулося засідання Підкамінського МОК вчителів математики, фізики та інформатики з теми  «Міжпредметні зв’язки на уроках математики, фізики та інформатики, як засіб формування ключових компетентностей учнів основної школи».

Змінимо країну разом

Дата створення: 15:50 03.12.2018

Відповідно до Програми Львівської обласної ради «Змінимо країну разом», втілюючи в реальність проект «10-КОО «На нашій Львівщині світ кольоровий, у нашої Львівщини море легенд» з 20 по 23 листопада 2018 року група учнів та  вчителів Курячівської ЗОШ І-ІІІ ст. Білокуракинської ОТГ перебувала в гостях у Гаї-Дітковецькому НВК Бродівського району.

Районне методичне об’єднання вчителів англійської мови

Дата створення: 16:06 30.11.2018

29 листопада 2018 року відбулося районне методичне об’єднання вчителів англійської мови про впровадження інтегрованих змістових ліній та способи їх реалізації у вивченні англійської мови.

До 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського "У діалозі з сучасністю"

Дата створення: 15:24 30.11.2018

Всеосяжна, багатоаспектна науково-педагогічна творча спадщина Василя Олександровича Сухомлинського з роками не втрачає своєї актуальності, а відкривається все новими і новими гранями. До 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського та з метою вшанування пам’яті видатного українського педагога-гуманіста, 29 листопада 2018 року у залі Бродівської центральної бібліотеки для педагогів-словесників та вчителів художньо-естетичного циклу було проведено методичну вітальню «У діалозі з сучасністю».

Розвиток критичного мислення школярів через застосування інноваційних технологій

Дата створення: 15:32 29.11.2018

28 листопада  2018 року з метою  окреслити найперспективніші шляхи застосування методик критичного та креативного мислення у Голосковицькому НВК семінарське заняття  «Розвиток  критичного мислення школярів через застосування інноваційних технологій»  відбулося за участі вчителів історії та географії Ясенівського методичного  освітнього кластеру.

Тайм-менеджмент у професійній діяльності педагога

Дата створення: 11:17 28.11.2018

27 листопада 2018 року  у Лешнівській ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся районний семінар-практикум  «Тайм-менеджмент у професійній діяльності педагога», учасниками якого були заступники директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти та методисти райметодкабінету відділу освіти.