Новини відділу освіти Бродівської РДА

Екскурсія першокласників на швейну фабрику

Дата створення: 10:42 28.11.2018

Завершився 11 тиждень в НУШі під назвою "Мода". Учні 1-А класу Бродівскої ЗОШ І ст. №1(кл. кер. Базюта Н.Б.), відвідавши швейну фабрику, практично ознайомились з професіями модельєра, дизайнера, кравця, швеї.

Освітній обмін між  педагогами Бродівщини та Білокуракинщини

Дата створення: 11:38 24.11.2018

У рамках Програми «Змінимо країну разом», яка реалізується Асоціацією органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна», та  Угоди про співпрацю між відділами освіти Бродівської райдержадміністрації Львівської області та Білокуракинської селищної ради Луганської області упродовж 20-23 листопада 2018 року делегація освітян Білокуракинщини перебувала у Бродах.

Засідання творчо – координаційної групи вчителів англійської мови щодо труднощів та особливостей процесу аудіювання

Дата створення: 17:44 23.11.2018

22 листопада 2018 року у Бродівській СЗОШ І – ІІІ ст.№2 відбулося засідання творчо – координаційної групи вчителів англійської мови щодо труднощів та особливостей процесу аудіювання під час виконання екзаменаційних типів завдань.

Дата створення: 17:32 23.11.2018

21 листопада 2018 року у  Бродівській гімназії імені Івана Труша семінар «Впровадження педагогічних інновацій як передумова організації пізнавальної діяльності учнів на уроках  суспільних дисциплін. Нові підходи до роботи з історичними джерелами, як одним із видів пізнавальної діяльності учнів» проходив за участі  вчителів історії району.

Засідання вчителів біології Бродівського методичного освітнього кластеру

Дата створення: 20:57 21.11.2018

Важливою рисою сучасного уроку є активна діяльність учнів. Це насамперед їх активність у навчанні, яка формується в процесі пізнавальної діяльності, свідомі і цілеспрямовані зусилля. Активізація пізнавальної діяльності має бути спрямована не тільки на активне мислення, а й на  підвищення розумових зусиль, удосконалення процесу засвоєння знань, умінь, навичок, тобто на підвищення ефективності уроку.

Дата створення: 17:40 13.11.2018

13 листопада 2018 р. на базі ОЗ  «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4» відбулося районне методичне об'єднання вчителів основ здоров'я з проблеми «Розвиток здоров’язбережувальних компетентностей учнів в освітньому процесі з основ здоров’я відповідно до завдань Нової української школи».

Районне методичне об’єднання вчителів зарубіжної літератури

Дата створення: 13:30 13.11.2018

12 листопада 2018 року у виставкових залах Бродівського історико-краєзнавчого музею відбулося районне методичне об’єднання вчителів зарубіжної літератури з теми «Розвиток творчих здібностей як засіб активізації пізнавальної діяльності».

Майстер-клас  «10 потужних технік у публічних виступах»

Дата створення: 17:23 09.11.2018

09 листопада 2018 року на базі Бродівської гімназії імені І.Труша відбувся майстер-клас  «10 потужних технік у публічних виступах». Сертифікований тренер, засновник тренінгового центру «Майстерня Лева» Андрій Степура показав конкретні техніки, які базуються на реальних фактах та спостереженнях.

Районне методичне об'єднання учителів української мови і літератури в ОЗ «Підкамінська ЗОШ І-ІІІ ст.»

Дата створення: 11:58 09.11.2018

07 листопада 2018 року в ОЗ «Підкамінська ЗОШ І-ІІІ ст.» відбулося районне методичне об'єднання учителів української мови і літератури з проблеми «Наскрізні змістові лінії як засіб формування ключових компетентностей».

Вишколи у військовій частині

Дата створення: 11:34 08.11.2018

З метою якісного виконання Заходів щодо викладання предмета «Захист Вітчизни» та організації військово-патріотичного виховання учнів у закладах загальної середньої освіти області у 2018-2019 навчальному році 6-7 листопада 2018 року у військовій частині А 0508 м.Броди для юнаків 10-х класів Бродівської гімназії ім.Івана Труша, Бродівської СЗОШ І-ІІІст.№2, ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3» та ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст.№4» були проведені вишколи зі стройової підготовки.