Новини відділу освіти Бродівської міської ради

Батьківська освіта як складова виховної програми школи

28 лютого 2018 року  у Бродівській ЗОШ І-ІІІ ст. №4  у рамках циклу семінарів «Батьківська освіта як складова виховної програми школи» заступником директора І.Л.Ковальчук проведено чергове заняття  «Стилі батьківського виховання».

18:50 28.02.2018

26 лютого 2918 році в Орихівчицькому НВК відбулось засідання міжшкільного методичного об'єднання вчителів біології і хімії Підкамінського освітнього округу «Шляхи формування інформаційної компетентності в освітньому процесі з біології і хімії».

17:46 27.02.2018

Екскурсійна поїздка учнів Гаї-Дітковецького НВК у м.Львів

Цікавою та незабутньою була поїздка для учнів 7-9 класів Гаї-Дітковецького НВК у м. Львів, організована відповідно до листа департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації №172 від 16.01.2018 "Щодо перегляду експозицій музеїв області", на виконання наказу відділу освіти Бродівської РДА.

12:56 26.02.2018

Міжшкільне методичне об’єднання вчителів англійської мови та зарубіжної літератури

22 лютого 2018 року у Пониковицькій ЗОШ І – ІІІ ст. відбулося інтегроване міжшкільне методичне об’єднання вчителів англійської мови та зарубіжної літератури Ясенівського освітнього округу з теми «Інтегровані уроки – одна з умов якості освіти учнів».

16:56 22.02.2018

З дружнім візитом

З метою налагодження партнерських відносин та в рамках освітнього проекту «Змінимо країну разом»,  Угоди про співробітництво між Львівської та Луганськими областями вперше учні Бродівської гімназії ім.Івана Труша з 22 по 27 лютого 2018 року перебуватимуть у Білокуракинському районі Луганської області.

15:24 22.02.2018

Вчитель англійської мови ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3» поїде на навчання в Афіни

За результатами розіграшу лотереї від видавництва MM Publications  та компанії Лінгвіст, яку було проведено для учасників програми ММ Smart School, на навчання в Афіни поїде вчитель англійської мови ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3» Клопотюк Лілія Миколаївна.Вітаємо і бажаємо подальших успіхів у професійній діяльності!

10:13 22.02.2018