Новини відділу освіти Бродівської міської ради

Участь педагогів Бродівщини в урочистій академії

26 вересня 2017 року з нагоди Дня працівника освіти делегація педагогів Бродівщини взяла участь в урочистій академії, яка  відбулася  у Львівському національному театрі опери та балету імені С. Крушельницької.

15:25 28.09.2017

З Днем працівника освіти!

Нехай Ваша нелегка, але така важлива справа цінується, шанується і щедро винагороджується. Хай крупиці знань, з яких формується повноцінний розумовий багаж, міцно осідають в головах здібних учнів.

17:28 25.09.2017

З Днем дошкілля!

З нагоди Всеукраїнського дня дошкілля відділ освіти Бродівської РДА  вітає працівників закладів дошкільної освіти району і тих, хто на заслуженому відпочинку. Зичимо  вам, шановні, міцного здоров’я, життєвої мудрості, незгасного оптимізму, гарного настрою і теплих, вдячних посмішок ваших вихованців.

15:56 22.09.2017

Екологічний урок у Бродівській ЗОШ І ст. №1

13 вересня 2017 року у Бродівській ЗОШ І ст. №1  спільно з НПП  «Північне Поділля»  та з Божого благословення  о.Тарасія Дзьоби відбувся екологічний урок для учнів 4-их класів.

14:34 18.09.2017

Етнографічний музей «Українська оселя» у Бродівському КДНЗ№9

5  вересня 2017 року у Бродівському КДНЗ№9 відбувся перший  у цьому навчальному році семінар-практикум керівників шкільних музеїв. Вперше для такої категорії педагогічних працівників було і проведено оглядову екскурсію  етнографічним музеєм «Українська оселя», яку  провела керівник музею Безрука Галина Ігорівна.

16:13 15.09.2017