Заклади освіти

На даний час в межах громади надання дошкільної освіти забезпечують 12 дошкільних закладів,6 дошкільних підрозділів у ЗЗСО, а саме:

1. Бродівський ЗДО №1 – функціонує 4 групи загального розвитку.

2.Бродівський ЗДО №6 – функціонує 3 групи загального розвитку.

3.Бродівський ЗДО №7 – функціонує 12 груп загального розвитку,

в т.ч. 3 –інклюзивні групи.

4.Бродівський ЗДО №8 – функціонує 12 груп загального розвитку, в т.ч. 5- інклюзивні групи.

5.Бродівський ЗДО №9 – функціонує 13 груп загального розвитку, в т.ч. 5- інклюзивні групи.

6.Берлинський ЗДО - функціонує 2 групи загального розвитку.

7.Комарівський ЗДО - функціонує 1 група  загального розвитку.

8.Конюшківський ЗДО - функціонує 1 група загального розвитку.

9.Лешнівський ЗДО - функціонує 4 групи загального розвитку.

10.Підгір’янський ЗДО - функціонує 1 група загального розвитку.

11.Пониковицький ЗДО - функціонує 3 групи загального розвитку.

12.Суховільський ЗДО - функціонує 2 групи загального розвитку.

13.Білявецький ЗЗСО - функціонує 3 групи загального розвитку.

14.Боратинський ЗЗСО – функціонує1 група загального розвитку.

15.Гаївський ЗЗСО - функціонує 1 група загального розвитку.

16.Гаї-Дітковецький ЗЗСО - функціонує 1 група загального розвитку.

17.Голосковицький ЗЗСО - функціонує 1 група загального розвитку.

18.Станіславчицький ЗЗСО - функціонує 1 група загального розвитку.

Для забезпечення надання освітніх послуг загальної середньої освіти на території громади функціонує:

-2 опорних заклади (Бродівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. №4 із однією філією, Бродівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. №3),

- Бродівська гімназія гімназія імені Івана Труша,

- 6 ЗЗСО І-ІІІ ст.(Бродівська СЗОШ І-ІІІ ст.№2, Берлинський ЗЗСО І-ІІІ ст., Лешнівський ЗЗСО І-ІІІ ст., Пониквянський ЗЗСО І-ІІІ ст., Пониковицький ЗЗСО І-ІІІ ст., Шнирівський ЗЗСО І-ІІІ ст. ),

- 6 ЗЗСО І-ІІ ст. з дошкільними підрозділами( Білявецький ЗЗСО, Боратинський ЗЗСО, Гаївський ЗЗСО, Гаї-Дітковецький ЗЗСО, Голосковицький ЗЗСО, Станіславчицький ЗЗСО),

- 3 ЗЗСО І-ІІ ст.( Комарівський ЗЗСО І-ІІ ст., Конюшківський ЗЗСО І-ІІ ст., Корсівський ЗЗСО І-ІІ ст.),

- 4 ЗЗСО І ст.( Бродівський ЗЗСО І ст.№1,Бовдурівська початкова школа, Підгір’янський ЗЗСО І ст., Пісківський ЗЗСО І ст.).

На даний час в межах громади надання позашкільної освіти забезпечують:

- Бродівський районний центр науково-технічної творчості учнівської молоді : науково – технічний напрям,48 груп.

- Бродівський центр дитячої та юнацької творчості- напрями: художньо – естетичний -54,військово – патріотичний – 2,гуманітарний – 13.

Бродівська Мала академія наук учнівської молоді - напрями: гуманітарний – 9, науково – технічний -3, еколого – натуралістичний -1, дослідницько – експериментальний-2.

-Бродівська дитячо –юнацька спортивна школа - відділення-4: легка атлетика, шахи, волейбол, футбол