Заклади освіти

У 2023-2024 навчальному році в межах громади надання дошкільної освіти забезпечують 11  закладів дошкільної освіти, 7 дошкільних підрозділів у ЗЗСО, а саме:

1. Бродівський ЗДО №1 – функціонує 4 групи загального розвитку.

2.Бродівський ЗДО №6 – функціонує 3 групи загального розвитку.

3.Бродівський ЗДО №7 – функціонує 12 груп загального розвитку, в т.ч. 3 інклюзивні групи.

4.Бродівський ЗДО №8 – функціонує 12 груп загального розвитку, в т.ч. 5 інклюзивних груп.

5.Бродівський ЗДО №9 – функціонує 12 груп загального розвитку, в т.ч. 4 інклюзивні групи.

6.Берлинський ЗДО – функціонує 2 групи загального розвитку.

7.Конюшківський ЗДО – функціонує 1 група загального розвитку.

8.Лешнівський ЗДО – функціонує 4 групи загального розвитку.

9.Підгір’янський ЗДО – функціонує 1 група загального розвитку.

10.Пониковицький ЗДО – функціонує 3 групи загального розвитку.

11.Суховільський ЗДО – функціонує 2 групи загального розвитку.

12.Білявецький ЗЗСО І-ІІ ст. з дошкільним підрозділом – функціонує 2 групи загального розвитку.

13.Боратинський ЗЗСО І-ІІ ст. з дошкільним підрозділом – функціонує1 група загального розвитку.

14.Гаївський ЗЗСО І-ІІ ст. з дошкільним підрозділом – функціонує 1 група загального розвитку.

15.Гаї-Дітковецький ЗЗСО І-ІІ ст. з дошкільним підрозділом – функціонує 1 група загального розвитку.

16.Голосковицький ЗЗСО І-ІІ ст. з дошкільним підрозділом – функціонує 1 група загального розвитку.

17.Комарівська гімназія І-ІІ ст. з дошкільним підрозділом – функціонує 1 група загального розвитку.

18.Станіславчицький ЗЗСОІ-ІІ ст. з дошкільним підрозділом – функціонує 1 група загального розвитку.

Для забезпечення надання освітніх послуг загальної середньої освіти на території громади функціонує:

2 опорних заклади (Бродівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. №4 із однією філією, Бродівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. №3),

- Бродівська гімназія гімназія імені Івана Труша,

- 6 ЗЗСО І-ІІІ ст. (Бродівська СЗОШ І-ІІІ ст.№2, Берлинський ЗЗСО І-ІІІ ст., Лешнівський ЗЗСО І-ІІІ ст., Пониквянський ЗЗСО І-ІІІ ст., Пониковицький ЗЗСО І-ІІІ ст., Шнирівська  гімназія),

- 7 ЗЗСО І-ІІ ст. з дошкільними підрозділами (Білявецький ЗЗСО, Боратинський ЗЗСО, Гаївський ЗЗСО, Гаї-Дітковецький ЗЗСО, Голосковицький ЗЗСО, Комарівська гімназія, Станіславчицький ЗЗСО),

- 2 ЗЗСО І-ІІ ст. (Конюшківський ЗЗСО І-ІІ ст., Корсівський ЗЗСО І-ІІ ст.),

- 3 ЗЗСО І ст. ( Бродівський ЗЗСО І ст.№1, Підгір’янський ЗЗСО І ст., Пісківський ЗЗСО І ст.)

На даний час в межах громади надання позашкільної освіти забезпечують:

- Бродівський центр науково-технічної творчості учнівської молоді: науково-технічний напрям;

- Бродівський центр дитячої та юнацької творчості: художньо-естетичний, туристсько-краєзнавчий, науково-технічний, соціально-реабілітаційний напрями;

-Бродівська Мала академія наук учнівської молоді: гуманітарний, науково-технічний, еколого-натуралістичний, дослідницько-експериментальний;

- Бродівська дитячо-юнацька спортивна школа: відділення легкої атлетики, шахів, волейболу, футболу.